EN
KURUMSAL

Hakkımızda

Ülkemiz her geçen gün sanayi ürünleri imalatında aşamalar kaydetmektedir. Kalite ve emniyetin çok önemli olduğu elektrik sektöründe çağımıza uygun malzemelerin üretilmesi gereklidir. Bu görüş ve amaçla organize olan TEM TEKNİK ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN. ve TİC. A.Ş, 1991 yılında sanayi tipi fiş, priz ve bağlantı kutuları üretmek amacı ile kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı amaçla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tecrübemiz, yeni ürün geliştirme kapasitemiz ve pazarın ihtiyaçlarını takip edebilme dikkatimizle birlikte, TEM’i sektörün liderleri arasına taşımıştır.
Sanayide kullanılan CEE NORM fiş ve prizleri, çeşitli ülke standartlarına yönelik uygun tasarlanan monofaze prizleri, kauçuk fiş ve prizleri, müşteri talebine göre hazırlanan kombinasyon kutuları, plastik dağıtım panoları, etanj özellikte termoplastik buatları, modüler yapıda Aluminyum gövdeli grup prizleri, kablo makaraları imalatı mevcut ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.
Her geçen sene bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen TEM markasını bugün dünyanın pek çok yerinde bulmak mümkündür. Bunun için müşteri isteklerini global bir perspektifte inceleyip, çeşitli standartlara uygun çözümler sunmaktayız.
Yapılan işin insan hayatındaki yer ve öneminin bilincinde, kalitemizi ve güvenirliliğimizi koruyarak ürün çeşidini arttırmayı hedeflemekteyiz. AR&GE departmanımız çalışmalarını bu vizyonla yenilemektedir. Kalite kontrol çalışmalarımıza önem vererek kaliteyi sürekli arttırmak ve müşteri isteklerine en üst seviyede cevap vermek temel hedefimizdir. Bu doğrultuda sertifika çalışmalarımız, bize olan güvenin garantisidir. Ürünlerimizin güvenilirliği yanı sıra, TEM firmasının sağlam yapısı da sertifikalandırılmıştır: Uluslar arası kalite yönetim sistemimiz EN ISO 9001:2008.
Uygun fiyatlı, isteğe cevap veren, tam zamanında elinizde olan ürünlerimizle ve bitmeyen garantimizle biz sizin yanınızdayız.
Saygılarımızla…

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,
Elektrik malzemeleri sektörüne yenilikçi ürünler kazandırmak,
İleri teknoloji ve ekip çalışması ile ulusal ve evrensel standartlara uygun kaliteli ürünler üreterek
sektörde dünyaca tanınır bir marka olmaktır.

Hizmet Politikamız


Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için etkin kalite yönetim sistemi kurmayı, uygulamayı ve sürekli gelişmesini sağlamayı;,
Müşterilerin, ürün kalitesi ve performans beklentilerini sürekli karşılayarak, memnuniyetlerini arttırmayı; Hedeflerin gerçekleştirilmesi sürecinde işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm çevresel ve yasal gereklere uymayı amaçlar;,
Hedeflerin gerçekleştirilmesinde başarının anahtarının çalışanlarda olduğu bilinciyle huzurlu, katılımcı ve gelişime açık çalışma ortamını sürekli kılmak için çalışır.

Misyonumuz

Ürünlerimizin ve markamızın dünya çapında bilinirliğini arttırmak,
Sektörümüzü geliştirecek yeni ürünleri,,
tecrübemiz ve esnek yapımız ile pazara sunmak Müşteri memnuniyetini arttırmak için
ürün kalitesini ve imalat süreçlerini iyileştirmektir.